• Krajská prehliadka SOČ

• Naši žiaci nás opäť úspešne reprezentovali na krajskej prehliadke Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorá tentokrát prebiehala v dňoch 25.-26.03.2021 formou videokonferencie. Autori z 1. a 2. miesta postupujú na celoštátnu prehliadku. Blahoželáme.

• Adlerácka kvapka krvi

• Naši žiaci sa znova zapojili do darovania krvi prostredníctvom Národnej transfúznej služby SR v Bratislave, tentokrát v rámci kampane Valentínska kvapka krvi. Neodradila ich ani súčasná mimoriadna situácia spôsobená pandémiou COVID-19 a s ňou spojené opatrenia. Zapojili sa aj niekoľkí naši absolventi. Všetkým zúčastneným patrí veľká vďaka. Veríme, že tradícia Adleráckej kvapky krvi bude naďalej pokračovať. Tešíme sa na naše 13. stretnutie. Ak ste plnoletí a máte dobrý zdravotný stav, môžete sa k nám pripojiť.